Jak se mohu sama láskyplně hýčkat?

V každodenním shonu dost často zapomínáme na to, že jsme vlastně nejdůležitějším člověkem v našem životě. Schválně se zkuste zamyslet, kolikrát za den si vzpomenete na to, co vlastně chcete vy? 🙂

Co vlastně chci?

Já dnes už (nebylo to tak vždy) přemýšlím primárně nad tím, co je důležitého pro mě? Co mohu dalšího udělat pro to, abych byla spokojená, pokročila ke svému cíli nebo si jednoduše jen vytvořila chviličku o samotě.

Vždycky to jde nějak udělat.

Byly doby, kdy jsem se starala o všechno a všechny ostatní, jen ne o sebe a co jsem z toho měla? Vnitřní nespokojenost, nervozitu, pocit selhání. Nic mi nebylo dost dobré a stále jsem měla pocit, že nic v podstatě nezvládám. Jenže to není proto, že byste nic nestíhaly. To se děje proto, že si na sebe neuděláte čas a neopečujete se tak, jak si zasloužíte.

Pokud s vámi tyto řádky něco dělají a cítíte, že chcete opečovat svoji nádhernou dušičku, mrkněte sem. 🙂

Čas se sebou je čas, který vám dodá nádherný pocit znovuzrození. Můžete si projít své myšlenky, přijít na to, co by vás mohlo bavit a aktuálně naplňovat nebo si prostě odpočinete. Čas se sebou je časem nádherným. Proto jsem se rozhodla napsat tento článek a popostrčit vás k tomu se hýčkat.

Já vám dnes dám tři tipy, jak se můžete hýčkat v každodenním životě.

Bylinková koupel

Perfektní péčí o sebe je bylinková koupel. Představte si, že místo obyčejné koupele, do koupele přidáte nějakou bylinku (těhotné ženy by měly vždy zjistit účinky bylinek, aby miminku nebo jim neudělala špatně), nalijete si sklenku oblíbeného vína, pustíte si hudbu nebo dáte do difuzéru esenciální olejíček. Nehýčkají vás už jen ta slova a ta představa? Mě ano. Pokud nemáte koupel, doporučuji s elementem vody pracovat i tak. Když jdete do sprchy, představte si, jak ze sebe smýváte nečistoty nejen na těle, ale i na duši. Jako by na vás padal proud, který smývá všechno, co již nepotřebujete dál nosit. Má to úžasně blahodárný vliv.

Květina

Kdo kdy řekl, že květiny musí kupovat muž nebo někdo jiný, abyste měly radost? Vyrazte do květinářství a kupte si květinu, jen tak pro sebe. Já miluji, když si koupím pro sebe tulipán nebo růži a dám si jí na pracovní stůl. 🙂 Hned prostor oživí a pár dní mi připomíná, že sama sobě opravdu stojím za to. Nečekejte od druhých pozornost. Já vím, je to krásné, když o vás někdo pečuje (já to dělám stále ve své službě Opečování duše), ale dodejte si lásku samy sobě. Vy jste nejdůležitější na celém světě. 

Kupte si něco

Nemusí to být věci za tisíce. Můžete si koupit cokoliv, co by vám udělalo radost. Neřešte chvilku, že potřebujete zaplatit to a to. Neřešte, že jsou důležitější věci ke koupi a placení. Jste to vy, kdo si už dlouho něco odpírá? Udělejte si radost. Může to být třeba nějaký zážitek, dlouho chtěný kurz nebo třeba krásný kamínek, který na vás kouká ve výloze obchodu, okolo kterého denně chodíte.

A hlavně. S láskou se pohlaďte, poděkujte si za to, jaké jste a mějte se rády. Tento život je váš, tak ho žijte pro sebe.

S láskou,

Štěpánka

Štěpánka Vernerová
Pomohu ti najít a uchopit tvé talenty. Vytvoříš si business, který bude originální a žádaný. Naučím tě prodávat a efektivně pracovat s energiemi, magií i záměry. Nastavíme tvou mysl na úspěch a vytvoříš si ziskové, stabilní podnikání. Autorka unikátního programu Earth Builder Business.
Komentáře

Přidat komentář