Jak se plní životní sny díky uzemnění a propojení s tělem?

Je to už pár měsíců, kdy jsem nechápala pojem uzemnění. Říkala jsem si, že rozhodně nejsem zemitý člověk a že mi stačí lítat hlavou v oblacích. Země pro mě byla vzdálená. Jaký paradox, když mám hmotné tělo a žiji na Zemi, no ne? 😊 Ne, vážně! Byla jsem schopná chodit okolo bylinek týden a nezalévat je. Nebylo pro mě normální chodit denně do přírody. V hloubi duše jsem věděla, že chci jednou žít na samotě, ale bylo mi jasné, že tam mám nějaký blok, protože na jednu stranu mě to k přírodě táhlo, na druhou to bylo blokované.

Začala jsem tedy dumat nad tím, jak to vyřešit a hledala jsem, kde je problém. Bylo pro mě totiž normální například nevnímat v lese zvuky přírody a spíše jsem vždy přemýšlela nad tím, co musím nebo nemusím udělat doma, jaký další blok odblokuji, apod. Hlava v oblacích a to doslova.

Nežila jsem v přítomnosti. Pořád jsem přemýšlela, jak se uzemnit, protože jsem začala toužit po naplnění svého potenciálu – věděla jsem totiž, že můj potenciál je velmi propojený s přírodou. No… a pak to přišlo. Jako osvícení.

NEBYLA JSEM PROPOJENÁ S TĚLEM!

Moje duše, vzdálená od těla a tělo vzdálené od duše.

Vyšla jsem tedy do přírody, sedla si na zem, zabořila ruce do hlíny a ptala jsem se Země, jak to se mnou tedy je. Co mi chce říct a jak se mám dostat nohama na zem, abych mohla plnit své poslání na 100%.

Jakoby se země zachvěla v mém těle a už to jelo.

Zažila jsem nádherné propojení, které jsem přenesla do meditace pro uzemnění a propojení s tělem, kterou najdete ZDE. Čerpala jsem od samotné Země a tuto energii a uzemnění jsem se rozhodla zprostředkovat i vám. 😊 Co bylo dál? Země mi předala informace a vizi. Nahromadila jsem svou energii, poslala ji do země a ona mi ji vrátila zpět. Čistou, transformovanou. Odpověděla mi.

Řekla mi, co je mým posláním a řekla mi i proč jsem měla spojení zablokované. Přišel ale ten čas být s ní v souladu a začít tvořit nový život na zemi. Ano! Tvořit nový život na zemi. Každý z nás může, pokud je s tím v souladu a přišel na Zemi za tímto účelem. Po tomto spojení se rozjela obrovská vlna synchronních událostí, které tvořil vesmír. To, co se začalo odehrávat totiž nebylo tak úplně běžné.
Naším snem bylo několik let žít život v přírodě, budovat soběstačnost, žít ekologicky, v harmonii s přírodou a to celé předávat dál ostatním. Inspirovat je. No, moc to nešlo z města. 😀

Jezdili jsme koukat rok po baráčcích i přesto, že jsme věděli, že na ně nejsme schopni svými prostředky dosáhnout, pokaždé nás někdo předběhl nebo zaplatil dříve než my.

Jenže pak se stalo něco výjimečného

Jeden krásný baráček v prostředí panenské přírody (byli jsme dost nároční na prostředí – takže těch baráčků, o které jsme měli zájem také moc nebylo) prostě přišel sám. Vybral si nás. Jeli jsme se na něj podívat a byli jsme uchváceni. Jako bychom přijeli domů, a taky že ano.

Poprosili jsme o pomoc poradce a říkali jsme mu, že je to náš sen, ale že to asi nezapadne kvůli financím. Světe div se, ale rozjela se neskutečně rychlá vlna synchronních událostí. Objevili se lidé, kteří nám chtěli svými prostředky pomoct. S paní, která má dům na starost jsme si neskutečně sedly a vlastně i tak trochu díky tomu vše počkalo na nás. I ona cítila, že tam máme být a zabojovala za nás.
Zkrátka jsme narazili na ty lidi, na které jsme měli a baráček je náš. To, co jsme v posledních pár dnech zažili je obdivuhodné. Věřím vesmíru, že když někde člověk má být, vše se spojí a dopadne to.

Dále jsem udržovala a udržuji propojení s tělem, díky této meditaci.

Krásný příklad manifestace ve hmotné realitě, když propojíte duši a tělo a uzemníte se, je takový, že vše začne plynout lehce. Nepotřebujete tlak, plány ani nic jiného. Vše k vám proudí samo přesně v ten správný čas a přesně tak, jak to má být. A vy to cítíte a vnímáte! Víte, že to vše pracuje pro vás.

Dostala jsem možnost uskutečnit něco velkého, tak moc v souladu s přírodou a sebou, že nyní cítím, že jsem na svém místě přesně tak, jak jsem si před inkarnací naplánovala. Dokázala jsem to a teď tu stojím a čekám na posledních pár úkonů, které je potřeba udělat, než vstoupím do nové etapy života a začnu tvořit. 😊 Jistá si jsem tím, že mi vždy přijde to, co zrovna budu potřebovat, abych mohla tvořit svůj plán duše.

Jak se říká: Celý Vesmír se spojí, abys to mohla uskutečnit.

Propojte se se svým tělem a uzemněte se, pomůže vám v tom tato meditace, kterou jsem tvořila ve spolupráci se Zemí. Uzemněte se a žijte svůj plný potenciál. Ze srdce vám to doporučuji.

Nebojte se, že vám něco nevyjde. Čím více se budete dostávat do souladu s duší a začnete vnímat volání své duše, tím lehčeji půjdete po své cestě a dojdete k cíli s elegancí a radostí. VŠE JE MOŽNÉ!

S láskou,

Štěpánka

Štěpánka Vernerová
Pomohu ti najít a uchopit tvé talenty. Vytvoříš si business, který bude originální a žádaný. Naučím tě prodávat a efektivně pracovat s energiemi, magií i záměry. Nastavíme tvou mysl na úspěch a vytvoříš si ziskové, stabilní podnikání. Autorka unikátního programu Earth Builder Business.
Komentáře

Přidat komentář