Jak se projevuje harmonie duše a těla a jak si správně přát?

Přemýšlela jsem nad tím, jak se mi žilo, když jsem měla vychýlený aspekt duše, nebo aspekt těla. Vždy mi přišlo, že jsem nějaká neúplná a něco v životě drhlo. Tohle mi nešlo, tamto mi nešlo. Neměla jsem klid, byla jsem vzteklá a nervózní.

Když jsem sjednotila duši a tělodostala je do rovnováhy a harmonie, začala jsem žít v přítomném okamžiku (neříkám, že úplně stabilně), ale mnohem více jsem se dostala do stavu bytí a plynutí a začala jsem zhmotňovat své záměry.

Na co jsem nejvíce hrdá je to, že jsem dokázala držet pole čistého záměru a zhmotnili jsme si největší životní sen – dům v přírodě. Je neuvěřitelný, co vše se nám v procesu získávání baráčku povedlo.

Pro představu:

👉 Dům prodávala úžasná makléřka a velmi jsme si padly do noty. Pochopila, v čem podnikám a četla si můj příběh. Řekla, že pro nás zkusí dům získat i přesto, že bylo mnoho zájemců i z podnikatelských sfér a nabízeli vyšší částky a chtěli platit ihned.

👉 Nikdy bychom nedosáhli na tento domeček. Já jako začínající podnikatelka jsem to neměla moc jednoduché a tak se spojila celá rodina, aby nám pomohla. V životě by mě nenapadlo, že se tohle stane a nikdy bych to po nikom nechtěla. Prostě se to ale stalo. Ten domeček měl být opravdu náš.

👉 Narazili jsme na schopné lidi, kteří dokázali v oblasti financí vše vyřešit.

👉 I přesto, že za majiteli chodili podnikatelé a nabízeli o miliony vyšší částky, makléřka za námi stála! Kdy někoho takového potkáte? Dar z nebes.

👉 A bylo toho mnohem víc, jen nechci úplně vše do detailu vypisovat.

To vše „jen“ proto, abychom zde mohli bydlet a plynout v lásce. Proto, abychom zde mohli vytvořit ráj na zemi a otevřít ho i pro vás.

Co je tedy důležité při zhmotňování, jak to dělám?

Mít jasný a konkrétní přání. Vědět detaily.

  • Jasně si vytvořit představu splněného přání. Čím více zajdeš do detailů, tím lépe. Připrav své tělo, srdce, mozek i duši na to, že je možné zhmotnit svůj záměr. Dej jim pořádný impuls!

 Umět ho procítit srdcem i tělem.

  • Prociť si své přání na plno každou buňkou svého těla. Vycházej z pozice srdce – začni u srdce. K tomu navrch prociťuj tak, jako by to už bylo. Jako kdybys měl/a své přání splněné a svůj sen žila. Já si takhle zhmotnila i příchod svého partnera. 🙂 Vše je možné!

 Držet pole čistého záměru – věřit, že se uskuteční, ale zároveň ho dokázat pustit – nelpět na něm.

  • Je důležité si umět připustit a přijmout i to, že se to splnit nemusí. Když na tom nebudeš lpět, nevytvoří se protitlak, který by tvé přání oddalovat a odrážel.

DOPORUČENÍ: Vždy si k tomu prosím dávejte záměr, že pokud by splnění vašeho přání mělo někoho poškodit, svého přání se vzdáváte. Pokud by přání bylo na úkor někoho, neplyne z čistoty srdce a lásky.

Pokud by vás zajímalo, jak zhmotňuji přání pro své klientky, mrkněte se SEM! Je to jízda!

Tak co, jdeme na to? 🙂

Štěpánka Vernerová
Pomohu ti najít a uchopit tvé talenty. Vytvoříš si business, který bude originální a žádaný. Naučím tě prodávat a efektivně pracovat s energiemi, magií i záměry. Nastavíme tvou mysl na úspěch a vytvoříš si ziskové, stabilní podnikání. Autorka unikátního programu Earth Builder Business.
Komentáře

Přidat komentář