Exkluzivní online výuka techniky

Opečování duše

Od autorky této metody Štěpánky Vernerové

DOPŘEJ SOBĚ I SVÝM KLIENTŮM EXKLUZIVNÍ PÉČI V OBLASTI SPIRITUÁLNÍHO ROZVOJE A HARMONIZACE DUŠE I TĚLA.

Metoda Opečování duše je technika, díky které dokážeš velmi efektivně posouvat své klienty. Opečování duše probíhá na základě napojení se na Zdroj a přimíchání tvé vlastní energie, díky čemuž bude služba každého "opečovatele" vždy originální. Neexistují dva lidé, kteří by dělali Opečování duše stejně. Každý v sobě neseme něco jedinečného. Vždy ale klient odchází zrelaxovaný, zharmonizovaný a jako by byl ve wellness. Jedná se o unikátní metodu, kterou nikde jinde nenajdeš. Tato metoda se stala jednou z nejžádanějších služeb mého online podnikání.

Metoda se klientům poskytuje na dálku i osobně. Obě varianty jsou stejné účinné.

Jen si to představ:

  • Získáš schopnost opečovávat, harmonizovat a rozvíjet duše (projdeš zasvěcením).
  • Budeš mít k dispozici exkluzivní, luxusní metodu pro sebe i své klienty a zároveň si nebudeš konkurovat s dalšími účastníky programu.
  • Tvá duše se bude tetelit blahem, protože ji tato metoda také rozvíjí a harmonizuje.
  • Budeš umět pracovat s energií a Opečování duše dělat správně krok za krokem.

Co se konkrétně naučíš, co získáš?

Zasvěcení - Aktivace

Projdeš zasvěcením do metody opečování duše díky meditační aktivaci a návodu na přijetí schopnosti "opečovatele".

Čištění bloků

Získáš dovednost vyléčit a vyčistit bloky své i svého klienta a to za pomoci energie Zdroje.

Vkládání záměrů do energetického pole

Naučíš se, jakým způsobem je možné vkládat záměry do energetického pole klienta tak, aby se mu splnilo to, co si přeje.

Napojení na sebe i klienta

Zjistíš, jak se na sebe správně napojit a jak se správně napojit (ale i odpojit) na/od klienta tak, abys mu předala tu nejlepší možnou péči a nezasahovaly do práce jiné vlivy.

Práce s aurou, čakrami a elementy

Jak je možné prakticky očišťovat auru, harmonizovat čakry, jak a proč v opečování pracovat s elementy (země, oheň, voda, vzduch).

Komunikace s klienty

Naučíš se, jak a co komunikovat s klientem před opečováním a po opečování. Dozvíš se, jaká je následná péče a jak z této služby vytěžit maximum.

Tato metoda je vhodná pro všechny terapeutky, koučky, mentorky, ale i ženy, které se chtějí posunout ke své duši a získat nové schopnosti.

Provedu tě ve výuce lehce teoretickou, ale hlavně praktickou stránkou této metody.

Co například může metoda Opečování duše přinést tobě a tvým klientům?

Soulad duše a těla

Je možné propojit a harmonizovat duši s tělem a to jak u klientů tak u sebe. Díky tomuto sjednocení dochází k aktivaci darů duše.

Léčení duše a těla

Je možné čistit různé energetické bloky a "zaseknuté" energie, díky čemuž se rozproudí energie, vyléčí se různá životní témata a v realitě to přestane drhnout.

Manifestace

Je možné nastartovat manifestaci k čemuž přirozeně dojde po sjednocení duše a těla, harmonizaci a pročištění duše. Zhmotňování už bude hračka.

Toto je pouze zlomek toho, čeho je možné metodou Opečování duše docílit. Klienti si pochvalují i lepší spánek, vyřešení vleklých problémů, chuť do akce i lepší ponoření se do přítomnosti.

Získáš schopnosti, které budeš moct dál a dál rozvíjet.

Kdo je Štěpánka Vernerová?

Veškeré své záměry zhmotňuji již několikátým rokem a mám neuvěřitelné výsledky. Díky péči o své tělo a duši, díky pročištění od nánosů blokujících energií, vzorců a traumat, jsem poznala sama sebe a své schopnosti. Nyní jsem připravena předat ti své dovednosti a aktivovat tvůj potenciál.

Mám za sebou již nespočet spokojených klientek a hlavním důkazem je můj spokojený život.

Technicky to bude jak?

Tato metoda bude v členské sekci, ke které získáš přístup navždy. Kompletní obsah kurzu bude zveřejněn 29.7.2021. V tento den budeš moct začít studovat. Jak dlouho ti studium bude trvat je jen na tobě. Techniku můžeš ovládat klidně během 2 týdnů, nebo se jí učit tři měsíce.

  • Dne 29.7.2021 získáš přístup do členské sekce, kde budeš mít celý zveřejněný program a přístup k němu budeš mít navždy.
  • Součástí výukového programu budou teoretická i praktická videa, pár pracovních listů a aktivační průvodcovské meditace, které tě provedou krok za krokem celou metodou. Díky tomu vše krásně ukotvíš do svého života.
  • Získáš přístup do Facebook skupiny, kde budu odpovídat na tvé dotazy. V první vlně kurzu (od 29.7.2021) bude podpora intenzivní. V dalších vlnách 1x za měsíc.

Cena této metody je 60 000 Kč s možností 6 splátek bez navýšení (6x 10 000 Kč).

Zážitky mých klientek po opečování duše

Jsem člověk, kterej je hodně náročnej na služby, který využívá, a na lidi, se kterejma spolupracuje. Mám hodně vysoký standardy na kvalitu. Ale jakmile tohle Štěpánka vykopla, cejtila jsem, že to potřebuju. Takže opečování proběhlo a je to absolutně nepopsatelnej zážitek. Je to naprosto stejný, jako byste byli celý den v lázních - masáž, sauna, vířivka. Její energie mi otevřela víc srdce, cítila jsem hodně první čakru a hoooodně mě to uzemnilo, což jsem potřebovala.
Alessandra Lanzafame
Štěpánka je opravdu kouzelnice. Je to 3 týdny, co jsem absolvovala opečování duše/aktivace darů a v mém vnitřním nastavení proběhla spousta změn. Naladila jsem se na svůj hlavní dar duše a znovu jsem i přes své strachy začala dělat to, co miluji. Mám hodně energie, necítím se vůbec unavená a jsem klidnější i každodenním životě.
Veronika Savarijová
Po absolvování celého balíčku jsem fyzicky cítila uzemnění, otevřela jsem a přijala svou temnotu, propojila duši s tělem a postavila se do své vlastní síly. Během toho 1,5 měsíce jsem ve svém rozvoji provedla obrovský skok a jsem přesvědčená, že největší díl na tom má spojení duše a těla, kdy jsem nechala svou duši, aby vyčistila traumata těla, aktualizovala schopnosti těla a to přijalo svou sílu. Největší přínos absolvovaného dlouhodobého opečovávání tak vidím v tom, že Štěpánka svou péčí umožnila mé duši a tělu se vzájemně propojit. Je potřeba říct, že od provedení jsem stabilně v lásce a události, které by mě ještě před měsícem srazily na kolena, přijímám s pokorou k učení vesmíru.
Michaela Nálevková

Necítím se jako pečovatel, je to vhodné i pro mě?

Ano. V této metodě totiž zjistíš, jak působíš ty na své okolí a co tvá energie přináší. Můžeš udělat Opečování duše a přitom lidi nakopávat nebo motivovat, apod. V tomto programu je velký prostor pro tvou individualitu.

Opravdu zvládnu metodu opečování duše i když s tím nemám zkušenosti?

Ano, díky prvnímu kroku v programu (zasvěcení a aktivace schopnosti) tuto metodu zvládne opravdu každý, kdo se pro to rozhodne. V první vlně programu bude k dispozici i velmi intenzivní podpora takže se nemusíš bát, že by ses někde zasekla.

Za jak dlouho metodu budu ovládat?

To záleží jen a jen na tobě. Tuto metodu je možné se naučit během dvou týdnů a ihned skočit do praxe, nebo si dát čas a studovat ji tři měsíce a pomalu praktikovat.

Jakým způsobem bude výuka probíhat?

Dostaneš přístup do členské sekce 1.8.2021, kde budeš mít veškerá videa, teorii, praxi i pracovní listy. Získáš mou podporu v uzavřené Facebook skupině, kde budu odpovídat na tvé dotazy.

Jsem zasvěcena do Reiki, Shambally, apod. Vadí to něčemu?

Ne, žádné jiné zasvěcení ze strany této metody nevadí a vzájemně se nepřebíjí.