Můj příběh

Pomohu ti najít a uchopit tvé talenty. Vytvoříš si business, který bude originální a žádaný. Naučím tě prodávat a efektivně pracovat s energiemi i záměry. Nastavíme tvou mysl na úspěch a vytvoříš si ziskové, stabilní podnikání.

Dnes jsem úspěšnou podnikatelkou, která miluje život, sebe a svůj byznys. Dělám "práci" svých snů a dokázala jsem si to vybudovat sama. Tím, že jsem si dovolila růst a investovala do sebe a svého vzdělávání.

Jenže, nebylo to tak vždy. Příběh, který vám dnes budu vyprávět začíná v roce 2011.

Rok 2011 pro mě byl zlomový. Byl první rok, kdy jsem se snažila dostat z drogové závislosti. Několik let předtím jsem brala tvrdé drogy a žila ve společnosti, kterou nikdo z vás nechce poznat. Násilí, okrádání , nedůvěra a strach byly na denním pořádku. Nebudu vás zahrnovat detaily, protože málokdo si dokáže představit život, který jsem žila.

Nechala jsem se mlátit, uvěřila jsem, že jsem naprostá nula a nemám co světu předat. Zkusila jsem si, jaké to je dívat se do hlavně zbraně a moje sebehodnota byla na bodu mrazu.

Kde to ve mně tak svitlo, že jsem zatoužila po normálním životě?

Měla jsem vizi, že pokud takto budu dál pokračovat, zemřu. Jako by mi někdo v tu chvíli rozerval duši. Brečela jsem na ulici hodiny a hodiny, neměla jsem kam jít. V záchvatu pláče jsem na kolenou prosila o sílu a naději.

Dostala jsem vedení. Šla jsem do jednoho obchůdku, kde mi pán doporučil duchovní knihu, díky které jsem pochopila, že cesta ke spokojenému životu vede vystoupením z role oběti do role tvůrce.

Mé další kroky vedly za dvěma ženami, které ač trochu zvláštním způsobem, ale za to efektivně, očistily mou duši – rituálem. Bylo to mé první setkání s rituální činností. Od té chvíle, kdy jsem prošla rituálem s modlitbou, jsem se očistila takovým způsobem, díky kterému jsem dokázala odolávat chutím na drogy a dokonce i touze po společnosti, jejíž součástí jsem předtím byla. Není náhoda, že se věnuji rituální činnosti.

Našla jsem si práci, v té době jsem byla ráda, že mohu dělat za pultem a začala jsem si vážit svého života. Roky plynuly dál a já pracovala, studovala, dodělávala si školy a postupovala v praktikování vesmírných principů. Vše se postupně skládalo a zapadalo jako puzzle.

V roce 2016 jsem porodila dceru a můj svět se otevřel o další vjemy. Šla jsem víc a víc do sebe. Rostla jsem neuvěřitelným tempem. Měla jsem hodného partnera, ale během pár let jsem pochopila, že to není ten pravý muž, se kterým bych došla k tomu, abych zde na zemi mohla využívat potenciál své duše.

Finančně jsme na tom byli dost bídně, já byla na rodičovské dovolené a partner měl sezónní práci. Ani jeden jsme nechápali energii peněz. Zkoušela jsem vyrábět přírodní kosmetiku, dělala jsem lektorku rozvoje emoční inteligence u dětí a mnoho dalších věcí, jenže něco tomu chybělo. Drhlo to. Brzy jsem pochopila, že po boku partnera mi nešlo se rozvíjet. Vyslala jsem přání a věděla, že tady má cesta nekončí.

 Brzy jsem pochopila, že po boku partnera mi nešlo se rozvíjet

Objevil se muž mého srdce. Proběhlo tak neuvěřitelné jiskření i na úrovni duší, že se to nedalo ignorovat. Jsem člověk, který když cítí volání srdce a duše, spálí mosty a jde. Nebylo to jednoduché, bolelo to mě i všechny okolo, ale nešlo to jinak, udupala bych své touhy a přání! Změnila jsem od základu svůj život a vsadila jsem na jedinou kartu, na sebe. Důvěřovala jsem svému cítění.

S nynějším partnerem míříme k finanční i časové svobodě, od první chvíle na tom pracujeme. Začala jsem měnit svůj přístup k penězům, vyčistila jsem si finanční bloky, které mi nedovolily vydělávat velké peníze a rozhodla se žít jinak.

V roce 2020 jsem začala podnikat online a veškerý svůj čas jsem věnovala studiu a vzdělávání. Nebála jsem se do sebe investovat, riskovat a jít vpřed. Díky tomu jsem dokázala během jediného roku postavit fungující, ziskové a stabilní podnikání založené na mých kvalitách.

 

Za pouhý rok online podnikání jsem vydělala během jedné kampaně (jeden měsíc) 1 500 000,- Kč.

To je to, co chci i pro vás.

Pojďte na tuto cestu s námi a vytvořme si život, který si zasloužíme!

Přidej se do facebook komunity podnikatelek moderní čarodějky.

Komunita moderní čarodějky pro podnikatelky

ZDARMA

Přidej se do komunity podnikatelek, které chtějí růst, vzdělávat se a plnit si své sny.