Opečování duše / Aktivace darů duše

Pořád se plácáš v tom, kdo jsi a nedokážeš se rozhoupat do akce? Tvůj klasický den vypadá asi nějak tak, že máš chuť konečně něco začít tvořit, ale když máš přejít k realizaci, nedonutíš se? Nebo ve skutečnosti nevíš co chceš, protože si nejsi jistá, že opravdu následuješ svou duši? Večer pak přemítáš o tom, co vše jsi mohla udělat jinak a přemýšlíš, proč stojíš stále na místě?

Co kdyby ale tvůj den vypadal tak, že když dostaneš impuls, jasně víš, že to je v souladu s tvou duší. Rovnou jdeš a uděláš potřebné kroky. Večer usínáš spokojená, ve vnitřním klidu a s úsměvem na rtech.


 • Chceš aktivovat dary své duše a vydat se na cestu k naplnění svého potenciálu? Dostat se do souladu s duší?
 • Potřebuješ cítit bezpodmínečnou lásku v celém svém těle i duši?
 • Máš nějaká zranění, která jsou potřeba léčit?
 • Cítíš, že bys potřebovala do lásky zabalit a nechat se pohladit jemnou energií?
 • Chceš pročistit duši, auru a čakry?

Co jsou vlastně dary duše? Dary duše jsou jisté kvality, kterými ty a tvoje duše disponujete. Vlivem některých bloků, strachů a nejistot si tyto kvality blokujeme a my, ani naše okolí z nich nemůže čerpat. Je jedno jestli své dary znáš nebo ne, k aktivaci dojde tak či tak.

S čím ti opečování duše pomůže?

 • Začneš se dostávat do souladu s duší a aktivuješ dary své duše. To se projevuje lehkostí a harmonií v životě. Také tím, že si budeš lépe uvědomovat, kdy k tobě promlouvá intuice.
 • Budeš kompletně zabalená do lásky, najdeš vnitřní klid, sebehodnotu a sebelásku. Budeš mít pocit, že jsi přijímaná se vším všudy.
 • V tvojí realitě se může začít projevovat chuť tvořit a začínat něco nového či dlouho plánovaného.
 • Zahájí se proces léčení a to tak, že nebudeme cílit (jako v terapii) na konkrétní blok či strach, ale necháme zdroj, aby sám vyhodnotil, kde začne mojí energií jemně léčit. Nečekej žádné transformační přemety, moje energie léčí a pečuje jemně a hřejivě.
 • Tvá duše bude očištěna od "prachu" a energetických nánosů, které nepotřebuje (budeš se cítit velmi lehce a vše ti půjde snadno).
 • Uzemníš se a budeš mít zharmonizované čakry.
Jsem nesmírně vděčná, že jsem si Vaše léčení dovolila, protože ty prožitky mi ohromně pomohly v tom, co mě teď provází v životě. Dostala jsem odpovědi na to čím se teď zabývám, ta má podnikatelská vize najednou začala být konkrétnější a mám mnohem více jasno co se týče mého poslání a mé tvorby. Najednou mi to začalo všechno do sebe zapadat, to co jsem cítila z mého tvoření, to jak mé šperky vnímají ženy, vše to začalo nabývat nových krásných rozměrů. Už dlouho jsem to cítila, ale nedokázala jsem to pojmenovat, teď už vím, jaká je SKUTEČNĚ MOJE CESTA. Cítím, že jsem mnohem více v souladu sama se sebou a taky mám víc energie, ale hlavně, a to je u mě naprosto zásadní posun, jsem více sebevědomá, dokážu lépe nastavovat hranice a přitom být i laskavou maminkou, to se mi do teď vůbec nedařilo. Byl to pro mě nesmírně hluboký zážitek.
Markéta Mitrová

Co je součástí této služby?


 • Opečování duše
  Po opečování duše se budeš cítit velmi blaženě. Zavládne u tebe harmonie a vnitřní klid. Budeš odpočatá. Během 1-2 týdnů se ti propíše do reality tato energetická práce a ty budeš vyrovnanější a začneš se dostávat do souladu se svou duší a svými dary.
 • Světelná karta
  Intuitivně vyberu jeden balíček karet, z něj vytáhnu seberozvojovou kartu a vyfotím ti výklad karty. Výklad této karty je vzkazem pro tebe od tvé duše.

Co je opečování duše a jak probíhá?


Jedná se o unikátní energetickou očistu duše na dálku. Na základě této energetické práce se otevřeš, uvolníš a já budu schopná pro tebe udělat maximum. Celou dobu této energetické práce budu otevírat tvé srdce a propojovat ho s tvou duší a tvými dary. Dále očistím auru, čakry a odstraním energetické vlivy, které tě blokují.

Pocity během opečování duše jsou u klientek velmi příjemné. Můžeš se cítit odpočatě, nasávat láskyplnou energii a dostávat se do harmonie. Při každém opečování za pomoci elemetů zbavuji duši nánosů různých neblahodárných vlivů, které si nese.

K opečování mi zašleš fotografii, kde je ti vidět do očí, abych se mohla napojit na duši.

Během práce nebudeme spojení telefonem, ale bude potřeba, aby sis udělala v domluveném termínu minimálně na 30 minut čas o samotě a v klidu, nikým a ničím nerušena.

Před zahájením práce si připravuji svíčky a intuitivně vybírám krystaly, které můj záměr podpoří. 

Poté zahajuji čištění a péči za pomoci záměru, soustředěnosti, vizualizace a energetické práce s tvou duší. Otevírám, díky vizualizaci a svým schopnostem, tvé srce a od něj dále pracuji po celém těle i duši.

Po hotové péči ještě vytáhnu světelnou kartu, která je vzkazem od tvé duše.

Štěpánka je opravdu kouzelnice. Je to 3 týdny, co jsem absolvovala opečování duše/aktivace darů a v mém vnitřním nastavení proběhla spousta změn. Naladila jsem se na svůj hlavní dar duše a znovu jsem i přes své strachy začala dělat to, co miluji. Mám hodně energie, necítím se vůbec unavená a jsem klidnější i každodenním životě.
Veronika Savarijová

Kdo je Štěpánka?

Především praktik.

Veškeré své záměry zhmotňuji již několikátým rokem a mám neuvěřitelné výsledky. Díky péči o své tělo a duši, díky pročištění od nánosů blokujících energií, vzorců a traumat, jsem poznala sama sebe a své schopnosti. Postavila jsem samu sebe na první místo a dokážu s tím pomoct i tobě.

Mám za sebou již nespočet spokojených klientek a hlavním důkazem je můj spokojený život.

CENÍK


Cena 1 opečování / aktivace je 5900,-

V ceně je opečování / aktivace duše a vzkaz od duše přes výkadovou světelnou kartu.

Je možné zakoupit i balíček, díky kterému bude tvůj posun v ještě větším rozsahu. Můžeme se v něm totiž zaměřit na další témata. Například na tvou manifestaci vlastních záměrů, vnitřní klid, celkovou životní harmonii, sebelásku a mnoho dalšího. Soustavná a delší spolupráce je vždy efektivnější i přesto, že po prvním opečování jsou cítit obrovské změny.

Cena balíčku 3 opečování je 14 900,-

1 sezení vychází na 4967,-. Ušetříš 2800,-

Cena balíčku 6 opečování je 24 000,-

1 sezení vychází na 4000,-. Ušetříš 11 400,-

Mé služby nenahrazují psychologickou, psychiatrickou, ani jinou lékařskou péči. Mé služby nejsou vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka nebo prášky na spaní.

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

Musím říct, že jsem byla extrémně zvědavá, co Štěpánka dokáže skrze službu Opečování duše a možná ve mě lehce hlodala pochybnost, co to se mnou udělá. Navíc, pár dnů před sezením jsem dostala svoji mapu duše a neměla ani tucha, jak se proboha dostanu do toho, abych jednala v souladu s hlavním darem. Nyní jsou to necelé 3 týdny od sezení se Štěpánkou a teda, to je jízda! Už nemám pochybnosti o mém hlavním daru, absolutně nezpochybňuju službu Opečování duše od Štěpánky a naprosto a plně ji doporučuju. Děkuji Štěpánko - to, co to provedlo v mém životě a jak elegantně a krásně jsem se dostala do souladu se svoji duší (a už se to i začíná manifestovat ve hmotě), je neskutečné, aneb kdo nezažije, nepochopí.
Renata Špačková
Jsem člověk, kterej je hodně náročnej na služby, který využívá, a na lidi, se kterejma spolupracuje. Mám hodně vysoký standardy na kvalitu. Ale jakmile tohle Štěpánka vykopla, cejtila jsem, že to potřebuju. Takže opečování proběhlo a je to absolutně nepopsatelnej zážitek. Je to naprosto stejný, jako byste byli celý den v lázních - masáž, sauna, vířivka. Její energie mi otevřela víc srdce, cítila jsem hodně první čakru a hoooodně mě to uzemnilo, což jsem potřebovala. Ta cena je absolutně nic oproti tomu, co vám to dá. Ze srdce doporučuju. Já jako transformátor jsem člověk, který strhne náplast, hodí granát do prostoru a nechá ho vybouchnout, aniž bych koukala doleva, doprava. Ale ta péče, ta láska, to pohlazení, je taky sakra potřeba.
Alessandra Lanzafamewww.alessandra.cz
Po absolvování celého balíčku jsem fyzicky cítila uzemnění, otevřela jsem a přijala svou temnotu, propojila duši s tělem a postavila se do své vlastní síly. Během toho 1,5 měsíce jsem ve svém rozvoji provedla obrovský skok a jsem přesvědčená, že největší díl na tom má spojení duše a těla, kdy jsem nechala svou duši, aby vyčistila traumata těla, aktualizovala schopnosti těla a to přijalo svou sílu. Největší přínos absolvovaného dlouhodobého opečovávání tak vidím v tom, že Štěpánka svou péčí umožnila mé duši a tělu se vzájemně propojit. Je potřeba říct, že od provedení jsem stabilně v lásce a události, které by mě ještě před měsícem srazily na kolena, přijímám s pokorou k učení vesmíru.
Michaela Nálevková
Cítím velký vděk za to, že děláš to, co děláš. Za ty 2 měsíce ve tvé péči jsem se posunula o hodně velký kus blíže sobě. Jsem šťastná, ze jsem si koupila rovnou celý balíček a týden po týdnu jsem pozorovala ty změny, které se najednou začaly dít. Jsem odvážnější, více si věřím, přijala jsem i svou temnotu a plně si začala uvědomovat svůj potenciál. Má duše jásá a já děkuji za tebe a za tvou lásku a úžasnou energii, kterou šíříš.
Veronika Wilková
Jak to jen shrnout, mám docela dost energie, hodně dokončuju věci a cítím, že mi pomáhá joga ještě víc než předtím, jsem odhodlanější a teď se ukazuje, že jsme schopná se postavit za svůj názor, a přestože někteří lidé na mně zkouší ne zovna příjemné věci, je jiný můj postoj a já jim děkuji za výborný studijní materiál, když se daří, tak je sranda být vysmátá. Je to cesta. Děkuji moc, Štěpánko a těším se někdy.
Kamila Rubešová

TOHLE SE TI ZROVNA NEHODÍ? MRKNI NA DALŠÍ SLUŽBY