Rituál pro podporu a rozvoj byznysu


Týká se tě alespoň jeden z těchto bodů?

 • Jsi podnikatelka chceš pro své podnikání udělat maximum?
 • Čeká tě prodejní kampaň a chceš ty nejlepší možné výsledky?
 • Potřebuješ aktivovat a přitáhnout svojí ideální cílovou klientelu?
 • Nebo rozjíždíš nový projekt a toužíš, aby uspěl?
 • Přemýšlíš, jak podpořit prodeje?

Mojí hlavní schopností je, že dokážu podporovat záměry klienta a jeho podnikání. Dělám to tak, že měním láskyplně nastavení mysli a vkládám záměry do energetického pole klientky.

Dokázala jsem díky rituálům zhmotnit milionový business v rekordním čase.

Co je součástí této služby?


 • Konzultace po telefonu
  Na úvodní konzultaci se domluvíme, jaké přesně jsou tvé představy a já vyhodnotím, zda jsem schopná ti vyhovět nebo ne. Domluvíme se s jakými tématy je potřeba pracovat a jaký je cíl, ke kterému chceš dojít. Konzultace trvá cca 10-15 minut.
 • Vizualizace na míru
  Nahraju ti krátkou vizualizaci přímo pro daný záměr, na kterém se domluvíme. Vizualizací podpoříš provedení rituálu a uděláš díky tomu svou část práce. Meditace na míru je audio nahrávka, která trvá 10-15 minut a je tvořena přímo na míru pro daný záměr. Posílám ji ve formátu MP3.
 • Rituál
  Klíčový akt celé této služby. Ve sjednaný termín a čas si uděláš prostor pro sebe minimálně 40 minut. Rituál probíhá na dálku, ale i tak potřebuji tvůj klid a aspoň lehkou soustředěnost. Jak rituál probíhá a jak při něm pracuji se dočteš níže.
 • Ukotvení záměru do tvého energetického pole
  Tato část přichází po provedení rituálu a spadá do času vyhrazeného na rituál. To znamená, že na celý rituál nám stačí zhruba 40 minut i s ukotvením. Při ukotvení nejprve otevírám tvé srdce, harmonizuji čakry a pročišťuji auru, abych následně mohla veškeré tvé záměry vcítit a vložit do tvého energetického pole.
 • Světelná karta
  Intuitivně vyberu jeden balíček karet, z něj vytáhnu seberozvojovou kartu a vyfotím ti výklad karty. Výklad této karty je vzkazem pro tebe od tvé duše.
 • Shrnutí informací a doporučení
  Po rituálu a vytažení světelných karet ti nahraju nebo napíšu vhledy, které jsem během práce měla. Shrnu ti a nafotím kompletně celou rituální práci a předám ti doporučení, jak ukotvit i sama ve své realitě nové energie.

Co je to rituál pro podporu byznysu a jak probíhá?


Rituál / obřad / ceremonie v mém podání je akt ve hmotné realitě. Je to aktivita, kterou dělám s plným vědomým, čistými úmysly a ze srdce. Je to aktivita, která nám napomáhá ke zhmotnění záměrů. Pomáhá nám se dostat z místa, které nám tolik nevyhovuje, do místa, které si přejeme. Rituál nám také pomáhá překročit most / kapitolu života a vydat se s čistým štítem k dalšímu směřování v životě.

Nejprve si stanovíme záměr, domluvíme se, jakou oblast byznysu chceš podpořit a já na základě konzultace sestavím jasně formulovaný záměr, který ti pošlu ke kontrole. Poté začnu nahrávat vizualizaci na míru, kterou si před rituálem a během něj poslechneš. Instrukce dostaneš po konzultaci.

Pak začnu vytvářet kostru rituálu. Každý rituál je jiný a unikátní, individuálně vytvořený na míru. 

Je to rozsáhlá činnost, na kterou se musím ladit od chvíle, kdy domluvíme záměr. To znamená, že rituál není pouze část této služby, která trvá nějaký určitý čas. Rituál probíhá od začátku naší domluvy až po ukotvení záměrů v tvém energetickém poli. 

Probíhá na dálku, ale ve sjednaném termínu, protože potřebuji tvoji energetickou přítomnost.

Prakticky používám samé rituální věcičky, ale zachovávám si v tom svou moderní esenci. Většinou používám krystaly, ochranné symboly, vykuřovadla, vzácné oleje, oltář, pergameny a papíry, dračí krev na zapisování záměru, byliny, karty a hlavně sebe a svou energii. Pracuji s elementy, které mi pomáhají vyplodit tvůj záměr.

Ukotvení do energetického pole dělám opečováním duše. Dokážu se vcítit do tebe a tam uložit a procítit tvé záměry, které v tobě zůstanou a budou zrát.

Když domluvíme termín a mám hotovou přípravu, vše ti zdokumentuji fotkami, abys viděla s čím pro tebe pracuji. V přesný termín a čas, když začnu pracovat je nutné, abys seděla nebo ležela někde v klidu a měla dohromady alespoň 45 minut čas.

Klientkám se záměry plní téměř ihned, nejdéle během dvou týdnů. Některé záměry se mohou zaktivovat, když je na ně člověk připraven, protože netlačíme nic na sílu, aby se záměry plnily v souladu s tělem, myslí i duší.

Rituál vždy tvořím na míru individuálně, jsem schopná podpořit každý tvůj záměr. Veškeré záměry ale plním s dalším záměrem a to takovým, že vše, co se ti splní musí být v souladu s tvou duší a nesmí ovlivnit či ublížit ničemu živému. Rituály je potřeba dělat s čistými úmysly a ze srdce.


Jak to, že to umím?

Upřímně? Moc nedám na teorii. Miluji praxi a podle toho to taky vypadá. Ráda bych zmínila, že mým největším aktuálním úspěchem je to, že jsem dokázala díky záměrům a rituálům zhmotnit svůj první milion v rekordním čase. Také jsem dokázala zhmotnit dům a to za okolností, za kterých jsme neměli nejmenší šanci ho získat. Jsem Mistr manifestace.

Mám perfektní výsledky s klientkami, kterým se po rituálu velmi daří.

S čím konkrétně ti mohu pomoci?

 • Odstranit vlivy, které ti blokují hojnost (to je součástí každého rituálu).
 • Podpořit nově vzniklý nebo stávající koncept podnikání a energeticky jej i tebe vyladit na úspěch.
 • Podpořit plánovanou kampaň, aby byla úspěšná a vydělala co nejvíce peněz.
 • Podpořit a zvýšit prodeje.
 • Aktivovat a přitáhnout ideální cílovou klientelu.
 • A mnoho dalšího. Pokud máš zájem o jiné téma rituálu, určitě mi napiš. Nic není nemožné!

CENÍK


Cena rituálu pro rozvoj byznysu je 99 000,-

Částku je možné rozložit na 3 splátky po 33 000,- Pro možnost splátek mě kontaktuj na info@stepankavernerova.cz nebo na 775 113 539.

V ceně je ladění se na tvé energetické pole (od chvíle objednání až po ukotvení záměrů ve tvém poli), konzultace po telefonu, sestavení záměru, vizualizace na míru (sepsání textu se záměrem + nahrávání), rituál, ukotvení záměrů v energetickém poli, světelná karta pro tebe, shrnutí a doporučení pro ukotvení nových energií ve tvé realitě. Dohromady několik dní mého času.

Mé služby nenahrazují psychologickou, psychiatrickou, ani jinou lékařskou péči.

I vládci a vlivní lidé v dávné minulosti měli po boku kněžky a čarodějky, které svými záměry podporovaly jejich úspěchy například v bitvách. Já jsem tu dnes pro to, abych podpořila vás!

Mé služby nenahrazují psychologickou, psychiatrickou, ani jinou lékařskou péči. Mé služby nejsou vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka nebo prášky na spaní.

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

Bylo to mystické, krásné a fascinující. Některá z mých přání jako odpuštění se manifestovala okamžitě, některá jako hojnost se manifestují průběžně, a ač dostat se do energie lásky nebyl žádný záměr, je potřeba říct, že od provedeného rituálu jsem stabilně v lásce a události, které by mě ještě před měsícem srazily na kolena, přijímám s pokorou k učení vesmíru.
Michaela Nálevková
Cítím velký vděk za to, že děláš to, co děláš. Za ty 2 měsíce ve tvé péči jsem se posunula o hodně velký kus blíže sobě. Jsem šťastná, ze jsem si koupila rovnou celý balíček a týden po týdnu jsem pozorovala ty změny, které se najednou začaly dít. Jsem odvážnější, více si věřím, přijala jsem i svou temnotu a plně si začala uvědomovat svůj potenciál. Má duše jásá a já děkuji za tebe a za tvou lásku a úžasnou energii, kterou šíříš.
Veronika Wilková
Jsem nesmírně vděčná, že jsem si Vaše léčení dovolila, protože ty prožitky mi ohromně pomohly v tom, co mě teď provází v životě. Dostala jsem odpovědi na to čím se teď zabývám, ta má podnikatelská vize najednou začala být konkrétnější a mám mnohem více jasno co se týče mého poslání a mé tvorby. Najednou mi to začalo všechno do sebe zapadat, to co jsem cítila z mého tvoření, to jak mé šperky vnímají ženy, vše to začalo nabývat nových krásných rozměrů. Už dlouho jsem to cítila, ale nedokázala jsem to pojmenovat, teď už vím, jaká je SKUTEČNĚ MOJE CESTA. Cítím, že jsem mnohem více v souladu sama se sebou a taky mám víc energie, ale hlavně, a to je u mě naprosto zásadní posun, jsem více sebevědomá, dokážu lépe nastavovat hranice a přitom být i laskavou maminkou, to se mi do teď vůbec nedařilo. Byl to pro mě nesmírně hluboký zážitek.
Markéta Mitrováwww.marketamitrova.com
Jsem člověk, kterej je hodně náročnej na služby, který využívá, a na lidi, se kterejma spolupracuje. Mám hodně vysoký standardy na kvalitu. Ale jakmile tohle Štěpánka vykopla, cejtila jsem, že to potřebuju. Takže opečování proběhlo a je to absolutně nepopsatelnej zážitek. Je to naprosto stejný, jako byste byli celý den v lázních - masáž, sauna, vířivka. Její energie mi otevřela víc srdce, cítila jsem hodně první čakru a hoooodně mě to uzemnilo, což jsem potřebovala. Ta cena je absolutně nic oproti tomu, co vám to dá. Ze srdce doporučuju. Já jako transformátor jsem člověk, který strhne náplast, hodí granát do prostoru a nechá ho vybouchnout, aniž bych koukala doleva, doprava. Ale ta péče, ta láska, to pohlazení, je taky sakra potřeba.
Alessandra Lanzafamewww.alessandra.cz

TOHLE SE TI ZROVNA NEHODÍ? MRKNI NA DALŠÍ SLUŽBY