Rozpuštění finančních bloků

Máš neustálý strach o peníze? Každý měsíc se bojíš, že nevyděláš a zhroutí se ti život jako domeček z karet? Přemítáš každý den nad tím, zda ti přijdou klienti, jestli máš vše správně a jestli děláš dost? 

Představ si teď, že se tohle všechno rozpustí a získáš důvěru ve své kroky. Už tě nebudou přepadat strachy, které zbytečně zaplňují tvou hlavu. Nakonec zjistíš, že jsou tvé dny, roky a život jsou naplněny radostí a důvěrou v to, že máš vše, co chceš. Koupíš sobě, dětem i rodině vše, po čem toužíte. Cítíš ten hřejivý pocit?


Týká se tě alespoň jedna z těchto možností?

 • Bojíš se zvýšit své ceny za služby nebo produkty?
 • Nechodí ti klienti?
 • Bojíš se říkat si o peníze?
 • Máš pocit, že si peníze nezasloužíš, nebo že bys měla poskytovat vše zdarma?
 • Pořád máš výdělky pouze na své výdaje a nic víc? Nebo dokonce ani na ty výdaje ne?
 • Stresuješ se, abys vydělala na každý další měsíc?

Chápu, že nejspíše nevidíš cestu, kudy ven. Máš pocit, že to nikdy nedokážeš změnit a nemáš v tomto ohledu patřičnou oporu.

Představ si, že do toho vstoupím já a tebe zaplaví blažený vnitřní klid, protože budeš mít oporu a vyhlídky na změnu. Už se nebudeš bát o svůj život. Budeš vědět a vnitřně cítit, že je o tebe postaráno. Budeš stát pevně nohama na zemi a jen tak tě něco nerozhodí.

Mrknu na tvé strachy a společně je rozmotáme. Vystoupíš ze začarovaného kruhu a vydáš se směrem ke své vizi. Už nebudeš mít strach říkat si o peníze, začneš vydělávat hodně peněz, koupíš si co chceš a kdykoliv chceš.

Co je součástí služby rozpuštění finančních bloků?


 • Vyplnění dotazníku
  Díky kterému se připravím na telefonickou konzultaci. V dotazníku dostaneš několik otázek, které mi objasní tvé nastavení k penězům a hojnosti.
 • Konzultace po telefonu
  Trvá cca 10 - 15 minut. Na konzultaci doladíme detaily, doptám se tě na další otázky, které mi dají kompletní obraz tvého příběhu a tvých vzorců, pokud to bude potřeba.
 • Rozpuštění finančních bloků
  Kombinace opečování duše a EST terapie (co to je a jak s tím pracuji se dozvíš níže). Kompletně celá terapie trvá 60-90 minut. Začínáme opečováním duše, ve kterém očistím tvou duši, uvolním tě a zharmonizuji. Poté přecházím k terapii, kde čistím konkrétní bloky. Terapie probíhá na dálku, nebudeme spojeny telefonem, ani videohovorem, ale tvá účast bude potřeba alespoň tím, že budeš během terapie v klidu.
 • Doporučení pro ukotvení nových energií
  Následná (velmi individuální) doporučení, jak můžeš sama podpořit svou proměnu a ukotvit nové energie ve svém životě. Následná doporučení dostaneš kvůli tomu, že díky terapii se ti otevře časové "okno". V tomto okně ti půjde snadněji dělat reálné kroky směrem k tvé vizi. Tato doporučení vyhodnocuji na základě vyplněného dotazníku a dalších vhledů, které mi během terapie budou přicházet. Díky tomu, že uděláš reálné kroky v hmotné realitě, se nová energie ukotví ve tvém životě. Tento krok je potřeba udělat, aby byla terapie maximálně účinná.
Spomenula som si na 80€ voucher do parfumérie, ktorý som mala doma rok a pol, kúpila som letenku o 120€ lacnejšie ako bola cena... Keď som liečila, bola som napojená omnoho viac a videla oveĺa viac ako doteraz. No a myslím, že som konečne našla odpoveď na otázku, ktorú sa sama seba pýtam už roky... verím tomu, že aj tieto posuny, ktoré na prvý pohľad nemajú s peniazmi nič spoločné, sú pokrokom na ceste k hojnosti. Na silvestra ma kamos zavolal robit a zarobila som 700€ za 12hodin, zaplatili mi aj to ze som ostala spat 😁 nachadzam mince na zemi-co beriem ako znamenie ze hojnost ku mne prichadza stale, nakupila som bitcoin a akcie a rychlost, akou to rastie je neskutocna!
Diana Fitosova

Co je opečování duše a proč je zahrnuto v terapii?


Jedná se o unikátní energetickou očistu duše. Při rozpouštění finančních bloků zahajuji opečování duše jako první (před EST terapií), protože na základě této energetické práce se otevřeš, uvolníš a já budu schopná pro tebe udělat maximum. Při opečování duše sjednocuji duši s tělem, harmonizuji čakry, očišťuji auru, za pomoci elementů uzemňuji a otevírám srdce. Díky této technice budeš otevřená, naladěná a připravená pustit své finanční bloky snadněji. 

Pocity během opečování duše jsou u klientek velmi příjemné. Můžeš se cítit odpočatě, nasávat láskyplnou energii a dostávat se do harmonie. To velmi napomáhá navazující terapeutické činnosti.

K opečování duše mi zašleš fotografii, kde je ti vidět do očí, abych se mohla napojit na duši.

Před zahájením práce si připravuji svíčky a intuitivně vybírám, se kterými krystaly budu pracovat. Poté zahajuji čištění a intenzivní opečování skrze soustředěnost, záměry a vizualizace.

Co je EST metoda?


EST nebo-li energetická spirituální transformace je metoda, se kterou pracuji na bázi zdrojové energie. Skrze "vyšší já" se napojuji na zdroj a za pomoci kyvadla a tabulek čistím vzorce, které jsme ohledně financí a hojnosti našly. Veškeré tyto strachy, bloky a vzorce dostaneš v analýze bloků písemně. Je to energetická práce, díky které jsem schopná vyčistit všechny možné strachy, bloky i traumata, která se odehrála v tomto životě, dětství, dospívání, ale i minulých životech a to na energetické, mentální i fyzické úrovni.

Během terapie EST můžeš pociťovat lehké brnění částí těla. Citlivější jedinci mohou vnímat jemné přívaly energie v oblastech, kde jsou strachy a bloky "uchovávané". Po skončení můžeš cítit lehkou únavu.

Spojením těchto dvou metod jsem vytvořila kombinaci, která tě změnou provede jemně a láskyplně. S ohledem na zdraví duševní, fyzické i mentální.

CENÍK


Cena 1 terapie: Rozpuštění finančních bloků je 6900,-

V ceně je dotazník, konzultace (10 - 15 minut), analýza finančních bloků (zpracování trvá 60 minut), opečování duše (30 minut), EST terapie (60 - 90 minut) a následná doporučení pro ukotvení nové energie. Dohromady 3 - 3,5 hodiny mého času.

Je možné zakoupit i balíčky, díky kterým bude tvůj posun ještě efektivnější. Bývá pravidlem, že po první terapii se vyčistí vrstva, která nám je viditelná a velmi nám to pomůže. Časem se ovšem začínají ukazovat další vrstvy, které sice už nemusí být tolik problematické, ale stále nás mohou v něčem blokovat. A to je pro jedince, kteří chtějí stále růst, velmi dobrá zpráva, protože když se nám dále ukazují strachy, máme příležitost je čistit a vyřešit.

Nabízím tedy také balíček 3 a 6 terapií.

Cena balíčku 3 navazujících terapií je 17 700,-

1 sezení vychází na 5900,-. Ušetříš 3000,-

Cena balíčku 6 navazujících terapií je 29 900,-

1 sezení vychází na 4984,-. Ušetříš 11 300,-

Mé služby nenahrazují psychologickou, psychiatrickou, ani jinou lékařskou péči. Mé služby nejsou vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka nebo prášky na spaní.

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

Čistenie finančných blokov bolo fantastické. Počas samotného rituálu som cítila "pohyby" v tele, videla...všeličo. Dokonca niečo, čo ma veĺmi posunulo v situácií, kde som nevedela rozhodnúť. Spojila som to s večerným očistným rituálom a musím povedať, že veci sa dávajú do pohybu. Hneď ráno som cítila, že hnev ktorý som sebe mala roky bol menej intenzívny. V materiálnej rovine: Spomenula som si na 80€ voucher do parfumérie, ktorý som mala doma rok a pol, kúpila som letenku o 120€ lacnejšie ako bola cena... Keď som liečila, bola som napojená omnoho viac a videla oveĺa viac ako doteraz. No a myslím, že som konečne našla odpoveď na otázku, ktorú sa sama seba pýtam už roky... verím tomu, že aj tieto posuny, ktoré na prvý pohľad nemajú s peniazmi nič spoločné, sú pokrokom na ceste k hojnosti. Takže, za mňa určite obrovské ĎAKUJEM a odporúčam každej čarodejnici, ktorá chce hojnosť v každej oblasti. Štepánka a jej schopnosti sú sila! Aby som ta updatovala, na silvestra ma kamos zavolal robit a zarobila som 700€ za 12hodin, zaplatili mi aj to ze som ostala spat 😁 nachadzam mince na zemi-co beriem ako znamenie ze hojnost ku mne prichadza stale, nakupila som bitcoin a akcie a rychlost, akou to rastie je neskutocna!
Diana Fitosova
Při opečování jsem pociťovala úlevu, lehkost, bylo mi opravdu hezky. Jasně jsem při meditaci vnímala, že energeticky se mnou pracuješ a bylo mi to příjemně. Když jsi skončila s čištěním, docela na mě padla únava, takže jsem následovala tělo. Celkově ty dva týdny jsem byla taková nemastná neslaná jak se říká, do ničeho se mi nechtělo a tak jsem odpočívala hodně. Během toho jsem ovšem již zaznamenávala v tématech, které jsem řešila lehkost. Jakoby to odplouvalo a na to místo se dostávala důvěra, ze to zvládnu, že je o mě postaráno. Hned po čištěni jsem udělala doporučené kroky a ty mi dodaly zase pocit, nazvala bych to nejspíše bezpečí a jistoty. Vnímám oproti jiným čištěním, že jsem hodně uzemněná a uvědomuji si, že mi nic jen tak nespadne do klína. Je nutno pro to udělat reálné kroky, takže toho se držím. Vymyslela jsem nový balíček služeb, u kterého jsem si říkala, jak je možné, že mě to nenapadlo už dřív! Vždyť to je přesně zaměření na mou cílovou klientelu. Po finanční stránce se mi to zatím nevrátilo, ale jak jsem psala, vnímám, že teď čištění pracovalo v jiných úrovních. A je dost možné, že to ještě přijde. Ze zkušenosti již vím, že i když to vypadá, že se nic neděje, tak ono se děje. Cítím se tento týden už opět báječně jako vždy, trošku třídím věci, vyhazuji, jako bych dělala místo novému. Mám chuť přestavovat nábytek, což znamená, že se ve mně věci přeskládaly a potřebuji ty změny usadit i v reálu ve svém domově. Také si více všímám vnitřního vedení a dělám podle něj kroky ve hmotě, které mě vedou, věřím, k mému cíli. Celkově vnímám jakousi pomalost, tentokrát, říkám si, proč ne, vždyť je mi to vlastní. Cítím ještě potřebu udělat si rituál, takže si chystám věci a moc se na něj těším. Takové "male" kousky se přece jen složí v docela velký kus práce a já děkuji.
Zuzana Kantorová
Jsem nesmírně vděčná, že jsem si Vaše léčení dovolila, protože ty prožitky mi ohromně pomohly v tom, co mě teď provází v životě. Dostala jsem odpovědi na to čím se teď zabývám, ta má podnikatelská vize najednou začala být konkrétnější a mám mnohem více jasno co se týče mého poslání a mé tvorby. Najednou mi to začalo všechno do sebe zapadat, to co jsem cítila z mého tvoření, to jak mé šperky vnímají ženy, vše to začalo nabývat nových krásných rozměrů. Už dlouho jsem to cítila, ale nedokázala jsem to pojmenovat, teď už vím, jaká je SKUTEČNĚ MOJE CESTA. Cítím, že jsem mnohem více v souladu sama se sebou a taky mám víc energie, ale hlavně, a to je u mě naprosto zásadní posun, jsem více sebevědomá, dokážu lépe nastavovat hranice a přitom být i laskavou maminkou, to se mi do teď vůbec nedařilo. Byl to pro mě nesmírně hluboký zážitek.
Markéta Mitrováwww.marketamitrova.com
Jsem člověk, kterej je hodně náročnej na služby, který využívá, a na lidi, se kterejma spolupracuje. Mám hodně vysoký standardy na kvalitu. Ale jakmile tohle Štěpánka vykopla, cejtila jsem, že to potřebuju. Takže opečování proběhlo a je to absolutně nepopsatelnej zážitek. Je to naprosto stejný, jako byste byli celý den v lázních - masáž, sauna, vířivka. Její energie mi otevřela víc srdce, cítila jsem hodně první čakru a hoooodně mě to uzemnilo, což jsem potřebovala. Ta cena je absolutně nic oproti tomu, co vám to dá. Ze srdce doporučuju. Já jako transformátor jsem člověk, který strhne náplast, hodí granát do prostoru a nechá ho vybouchnout, aniž bych koukala doleva, doprava. Ale ta péče, ta láska, to pohlazení, je taky sakra potřeba.
Alessandra Lanzafamewww.alessandra.cz
Po absolvování celého balíčku jsem fyzicky cítila uzemnění, otevřela jsem a přijala svou temnotu, propojila duši s tělem a postavila se do své vlastní síly. Během toho 1,5 měsíce jsem ve svém rozvoji provedla obrovský skok a jsem přesvědčená, že největší díl na tom má spojení duše a těla, kdy jsem nechala svou duši, aby vyčistila traumata těla, aktualizovala schopnosti těla a to přijalo svou sílu. Největší přínos absolvovaného dlouhodobého opečovávání tak vidím v tom, že Štěpánka svou péčí umožnila mé duši a tělu se vzájemně propojit. Je potřeba říct, že od provedení jsem stabilně v lásce a události, které by mě ještě před měsícem srazily na kolena, přijímám s pokorou k učení vesmíru.
Michaela Nálevková
Cítím velký vděk za to, že děláš to, co děláš. Za ty 2 měsíce ve tvé péči jsem se posunula o hodně velký kus blíže sobě. Jsem šťastná, ze jsem si koupila rovnou celý balíček a týden po týdnu jsem pozorovala ty změny, které se najednou začaly dít. Jsem odvážnější, více si věřím, přijala jsem i svou temnotu a plně si začala uvědomovat svůj potenciál. Má duše jásá a já děkuji za tebe a za tvou lásku a úžasnou energii, kterou šíříš.
Veronika Wilková

TOHLE SE TI ZROVNA NEHODÍ? MRKNI NA DALŠÍ SLUŽBY