Seberozvojový výklad karet


  • Máš otázky typu: Co mohu udělat pro rozvoj svého byznysu? Co mohu udělat pro vlastní seberozvoj? Co mi má tato situace ukázat?
  • Přemýšlíš, co ti zrovna teď chce říct tvá duše?
  • Nevíš, jakým směrem se vydat?
  • Potřebuješ si utvrdit nějaké své rozhodnutí?

S čím ti výklad karet pomůže?

Výklad karet ti pomůže například v tom se rozhodnout, jakým směrem se dále vydáš. Pokud pochybuješ, zda jdeš po "správné" cestě, karty skrze tvou duši ti dají odpovědi. 

Karty ti odpoví na to, co ti má daná situace ukázat a jak ji můžeš co nejlépe vyřešit. Ukáže ti tvé možnosti a vývoj událostí na základě tvých rozhodnutí.

Pomohou ti se v něčem utvrdit nebo naopak. Ve většině případů předávají vzkazy, která máš zrovna slyšet. Poradí ti, jak můžeš rozvíjet svůj byznys nebo sebe sama, apod.

S čím ti výklad karet NEpomůže?

Karty ani já ti rozhodně neřekneme, co tě čeká v budoucnosti, protože ta se mění v závislosti na našich rozhodnutích. Můžeme ti dát pouze náhled pravděpodobného výsledku tvého rozhodnutí. Když karty ukážou budocunost, vždy se jedná o výsledek, který se PRAVDĚPODOBNĚ odehraje, pokud půjdeme tou cestou, na které jsme.

Co je součástí této služby?


  • 3 - 5 otázek
    Je možné se zeptat na 3 - 5 otázek, na které ti dám konkrétní odpovědi. Své otázky mi napíšeš v objednávkovém formuláři do pole "poznámka". Pokud si nebudeš vědět s otázkami rady, zavoláme si nebo napíšeme e-mail. Můžeš se ptát na různé otázky. Například: Co mohu udělat proto, abych se v dané situaci cítila lépe? Co mi má tato daná situace říct a ukázat? Nenech se ale formulací otázek omezovat. Pokud by nějaké otázky k výkladu byly nevhodné, spojím se s tebou a otázky popřípadě společně upravíme tak, abych na ně měla jasné odpovědi a dokázala ti je perfektně interpretovat.
  • Písemný výklad karet
    Odpovědi na tvé otázky ti zašlu do 3 pracovních dní od spárování platby v bance. Budou vypracované písemně, aby ses k nim mohla pohodlně vracet i po delší době. Díky tomu budeš moct vyhodnotit svůj postup a vývoj.

Štěpánka a výklady karet

Především praktik.

Vykládám karty od 15 let. Vždy mě to k nim táhlo, ale zároveň jsem měla respekt. Trvalo mi delší dobu, než jsem si našla svůj styl a tím je vykládat na seberozvojová témata, ne na budoucnost.

Výklady na budocunost jsou pouze pravděpodobné a v mnoha případech si tím, že něčemu uvěříme, budoucnost utváříme. Ptejme se karet jinak.

CENÍK


Cena výkladu karet je 3990,-

V ceně je kompletní písemný výklad, který obdržítě do 3 pracovních dní od připsání platby na účet.

Mé služby nenahrazují psychologickou, psychiatrickou, ani jinou lékařskou péči. Mé služby nejsou vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka nebo prášky na spaní.

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

Když jsem narazila na nabídku výkladu karet, neváhala jsem ani vteřinu. Štěpánky komentář k výkladu mi dopomohl pochopit, co jsem v textu přehlédla, ukázal mi i trochu jiný vhled. Musím tedy říct, že výklad mi potvrdil přesně to, co se mi poslední dobou ukazovalo z více stran, ale já to nechtěla vidět, nebo jsem to pokaždé odložila na až někdy. Takže doporučuji všem, kteří potřebují trochu nasměrovat.
Andrea Ševčíková
Když jsem viděla video od Štěpánky na její výklad neváhala jsem a objednala si ho. Přišla mi zajímavá tématika a zajímalo mě, co mi chce říct moje duše. Byla jsem hodně překvapená co mi ve výkladu vyšlo. Výklad mi ukázal že mě moje duše vede správným a mám jít do všeho s láskou a důvěrou. Štěpánko ještě jednou moc děkuji za tvůj výklad. Opravdu se ke mě dostala potřeba informace.
Nikola Kárová
Štěpánka začala nabízet výklad karet, které mě běžně nelákají a nikdy jsem neměla chuť ani odvahu je podstoupit, protože nechci vědět, co bude. Člověk pak tomu, co se dozvěděl věnuje moc pozornosti a jen se tím může podvědomě směřovat tím směrem a zavřít si jiné dveře. Ale její téma mě nadchlo. A ejhle, když jsem viděla karty, tak mi hned sedly, ale nevěděla jsem nejdřív, co mi vlastně říkají. Po chvilce se mi úplně "otevřely oči" a mně došlo, kde je zakopaný pes. Uvědomila jsem si, že mám strach naskočit na novou cestu z rodičáku a pak to nevědomě posílám k dětem a těm nejde naskočit do školky. "Chyba" byla odhalena a já mohla začít makat, ukázalo se mi to pak i jako velké téma na FEN kineziologii a mohli jsme ho odbloknout, což vše hodně urychlilo. A ejhle syn nastoupil do školky bez problémů a bez jakéhokoliv pláče, i když mladší sestřička je doma s kašlem. Takže jsem moc Štěpánce vděčná, že mi pomáhá otevírat oči. Často jsou to věci, které vlastně víme, ale nedokážeme je uchopit a Štěpánka přijde a najednou se rozsvítí. Moc děkuju!
Hana Zárybnická

TOHLE SE TI ZROVNA NEHODÍ? MRKNI NA DALŠÍ SLUŽBY