Tajemství úspěšné tvorby a aktivace záměru

Jak se dá pracovat se záměry? Jakým způsobem je vytvářet a aktivovat? Připravila jsem si pro vás v dnešním článku nejen odpovědi na zmíněné otázky, ale i příklad z praxe.

Toto je můj způsob tvorby záměru, který funguje a který vám chci předávat. Tvorbu záměrů jsem se snažila osekat takovým způsobem, aby to bylo pro vás, co nejjednodušší a efektivní.

K tvorbě záměru postačí tužka, papír a vy, vaše energie. Záměr vychází z touhy. Z toho, co chceme a co bychom chtěli mít, žít a dělat v budoucnu, tudíž potřebujeme ještě myšlenku, tu naši touhu, kterou chceme zhmotnit.

Když se rozhodnu vytvořit záměr, vezmu si papír, tužku a píši si v přítomném čase, (jakoby se to už dělo) to, co chci. Dám vám příklad na sobě. Mám záměr, aby vstoupila další, již čtvrtá žena do mého programu Earth Builder Business / Business Nové Země.

Vezmu si tužku, papír a píši si:

Právě prodávám další místo nadšeně ženě do Earth Builder Business. Je to žena, které to přinese naprosté maximum a vstupuje, protože v programu má být a má se stát Tvůrkyní Nové Země.

Zkrátka v přítomném čase píši to, co chci, aby se zhmotnilo. Co pak?

Dále potřebujeme emoci, protože emoce v našem těle aktivuje náš záměr, naši touhu a napomáhá zhmotnění.

Původně jsem pracovala pouze s vizualizací, jenže mi některé ženy psaly, že ne vždy dokážou vizualizovat a představovat si záměr, jako by se už děl.

Takže jsem si řekla, že vytvořím další způsob a tím je:

  • Napsat to a přečíst. To znamená, že my si tento záměr napíšeme, poté ho přečteme a pokoušíme se tu emoci ukotvit v našem těle. Většinou, když se nám plní nějaký záměr, cítíme emoce jako je radost, láska, nadšení a spokojenost, rovnováha, harmonie.

Je potřeba při aktivaci záměru emoci procítit celým svým tělem. Normálně si to všemi smysly procítit a vykoupat se v emoci radosti, nebo štěstí z naplnění záměru.

Další možnost je:

  • Vizualizovat. Zavřete si oči a představujte si opět váš záměr (jako by se už děl) a u toho začněte používat emoci, kterou vám to přináší. Tajemství aktivace záměru je emoce procítěná v našem těle. Je to jednoduché.

Nyní si povíme, co se začne dít, když záměr aktivujeme, protože to je nejvíce očekávaná chvíle. Možná lidé očekávají, že jim to prostě spadne na hlavu, jenže my žijeme na Zemi a žijeme v hmotné realitě, tudíž  potřebujeme reálné kroky dělat.

Jenže, než abychom vyloženě vymýšleli hmotné kroky z hlavy, je lepší počkat na vnitřní impuls, který přijde, protože když aktivujeme záměr, začne se všechno skládat. Právě ty vnitřní impulsy, naše vnitřní vedení a vědění dobře ví, kudy nás má vést, aby se záměr zhmotnil.

Naše vnitřní impulsy může provázet mnoho strachů, bloků a všech možných logických vysvětlení jako je:

Tudy určitě nemám jít, to nemám dělat, to je moc nebezpečné, apod.

Já jsem si vyzkoušela na vlastní kůži, že tento vnitřní impuls z 90% rozpozná každý. Každý, kdo se aspoň trochu zajímá o strachy a ví, jak se pletou do plnění našich přání. Vede nás to totiž do výstupu z komfortní zóny. My i přes strach ale cítíme, že tudy máme jít.

To je ten krok, který my potřebujeme pro splnění záměru. Když to vnitřní vedení nebudeme následovat, nemůžeme dojít ke splnění záměru.

Ukáži vám praktický příklad, který se vlastně teď odehrál, když mi vstoupily holky do Earth Builder Business. Holky taky pracují se záměry. Jejich záměr je mít bohatství a být finančně svobodné.

Ony, když dostaly vnitřní impuls vstoupit do programu, neváhaly a i přes hromadu strachů vstoupily. Co se pak začalo odehrávat? Přečtěte si sami.

To je přesně ono, takto to funguje. Vyšleme záměr, máme impuls podle kterého jednáme a začne se nám plnit přání. Aktivně za ním jdeme.

Každé ženě, která vstoupí do tohoto programu, budu věnovat maximální a individuální péči. Dostanete mnoho vzdělávacích informací k podnikání a budeme překlápět veškeré energetické práce, které na sobě budeme dělat i do byznysu. Budeme Tvořit Novou Zemi a originální a ziskové podnikání.

Zvu vás k nahlédnutí do obsahu tohoto unikátního programu.

Velmi ráda tam uvidím i tebe.

S láskou,

Štěpánka

Štěpánka Vernerová
Pomohu ti najít a uchopit tvé talenty. Vytvoříš si business, který bude originální a žádaný. Naučím tě prodávat a efektivně pracovat s energiemi, magií i záměry. Nastavíme tvou mysl na úspěch a vytvoříš si ziskové, stabilní podnikání. Autorka unikátního programu Earth Builder Business.