Vizualizace pro rok 2020 – zachráníme svět?

Co je pro lidstvo teď důležité?

 1. Zbavit se strachu a obav, důvěřovat procesu.
 2. Být se svojí rodinou, tvořit a zútulnit společně svá hnízdečka lásky (užívat si společné bytí).
 3. Hledat alternativní varianty všeho, co používáme (osamostatnit se, zbavit se ZÁVISLOSTI na systému, který se bude bortit).
 4. Začít vyživovat kvalitně svá těla i duše.
 5. Harmonizovat s přírodou.
 6. Vytvořit nový svět.
 7. Pečovat o své duše

Chodí ke mě vize nového světa a já si je nechci a ani nemohu nechávat pro sebe. Vizualizace je mocný nástroj, který právě teď potřebujeme začít využívat v náš prospěch. Je tu bod zlomu. Využijme ho tak nejlépe, jak umíme.

Planeta Země je dokonalost sama. Její dary, její láska, její péče a její energie. Je to tak silné a krásné. Pokorně se jí klaním a děkuji.

Děkuji ti Země, že jsi. Děkuji ti Země, že jsem. Děkuji ti Země, že mě stále něčemu učíš. Děkuji ti za vše.

VIZUALIZACE PRO ROK 2020!!

Nezabíhejte myšlenkami do nejhorších scénářů toho, co se může stát.

MY JSME TVŮRCI a celá tato situace nahrává nám, jako lidstvu k tomu, že můžeme vytvořit něco harmonického, láskyplného, nového a krásného. Už dávno se ví, že je myšlenka a vizualizace velmi mocná! POJĎME SE SPOJIT!

VIZUALIZACE:

 1. Sedni si někde v klidu na 5-10 minut, můžeš si klidně pustit hudbu.
 2. Zavři oči a vnímej své srdce, zaměř na něj svojí pozornost.
 3. Zhluboka dýchej a zkus si procítit, po čem tvé srdce touží? Opravdu to je svět, který byl před tím vším? Opravdu je to honba za něčím mimo rodinu? Rychlost a spěch? Není třeba možné vytvořit svět, který je láskyplný a nehoní se jen za materialismem jen proto, aby člověk mohl nějak normálně žít?
 4. Prociťuj si to, co by sis pro nový svět přál(a) tak, jako by to už probíhalo. Pro uvedení příkladu – já vidím: lidstvo jako společnost, kde si jeden druhému pomáháme a nejsme na sebe zlí. Jsme mnohem více soběstačnější, nepodléháme konzumu a nepotřebujeme planetu drancovat takovým způsobem, jako dodnes. Jsme skromnější a více si užíváme jeden druhého. Jsme převážně v rodinném kruhu a ne v práci. Politici už nad námi nemají moc a nediktují nám, co si máme myslet a dělat. Představte si to, jak se vám to líbí. Neřeš teď, jak k tomu dojdeme, představ si ten NOVÝ SVĚT!
 5. Pomodli se za novou budoucnost: Já, moje rodina a celý svět jsme připraveni na nový život v lásce a harmonii. Uděláme vše, co je potřeba k tomuto nádhernému světu a budeme žít s ním v souladu. Amen.

Tuto vizualizaci si opakuj klidně denně nebo obden. Pokud se sjednotíme ve stejné vizi, půjde to snadněji. 🙂 Neboj se.

Pokud budeš padat do strachu více, než je zdrávo, mohu ti pomoci zde.

Štěpánka

Štěpánka Vernerová
Pomohu ti najít a uchopit tvé talenty. Vytvoříš si business, který bude originální a žádaný. Naučím tě prodávat a efektivně pracovat s energiemi, magií i záměry. Nastavíme tvou mysl na úspěch a vytvoříš si ziskové, stabilní podnikání. Autorka unikátního programu Earth Builder Business.
Komentáře

Přidat komentář