Zhmotňování záměrů – sen nebo realita? Jak na to?

V dnešním článku ti popíšu svoji cestu ke snadné manifestaci a tipy, jak ji můžeš dosáhnout také.

Jsem praktik, ne teoretik. Nečekej ode mě příliš mnoho teoretických rozborů, co a jak funguje. Chci ti popsat prakticky to, jak jsem došla k tomu, že dokážu ve svém životě přitahovat vše, co chci, pokud to je v mém nejlepším zájmu. Mimochodem, dokážu to i pro tebe. 😊 Jak?

Mým třetím darem je manifestace. To znamená, že si ode mě prostě vezmeš zhmotňování svých záměrů v realitě. Není to vše ale tak jednoduché. Abys dokázala zhmotňovat své záměry v realitu, zjistila jsem, že:

Je potřeba mít propojené tělo a duši, být uzemněná a musíš na to být připravena

V praxi to znamená, že pokud vyšleš záměr a nebudeš na něj připravena, nesplní se. Záměr se aktivuje až na něj přijde řada.

Já jsem ale dokázala něco fascinujícího. Vytvořila jsem službu Návrat do původního nastavení duše, kterou najdeš ZDE. Dokážu sjednotit tvoji duši a tělo, uzemnit tě a v rituálech očistit vše, co ti ve zhmotňování brání a dokážu tě posunout do tvého původního nastavení duše.

Ruku v ruce s tím jde fakt, že podle typologie duše v Benodis jsem ANDĚL KONSTRUKTÉR.

Co to znamená jsem se dozvěděla až praxí. Dokážu v lidech konstruovat, skládat a poštelovat věci, které jsou zaseknuté a drhnou. Zkrátka to v tobě nastavím tak, aby to fungovalo. Jako konstruktér dokážu naladit původní nastavení tvé duše.

Co to znamená? Tvé záměry budou čisté, půjdou ze srdce a tím pádem zhmotňování nebude nic bránit. Tato služba přitáhne pouze ty lidi, kteří jsou na to připravení a mohou se rozjet na vlně života tvůrce. Pokud cítíš teď něco v srdci, popřemýšlej, zda není v plánu tvé duše právě tento krok.

Když jsem ještě nebyla v souladu se svou duší a neznala své dary a kvality, všechno mi drhlo. I když se mi sem tam nějaká přání plnila (chápejte, jsem čarodějka), tak pořád to nemělo ten správný drive a tu šťávu, kterou to má teď. Tuto cestu jsem si sama prošla a zjistila jsem, že mám dary dostat do souladu a plynutí i tebe. Jsem konstruktér a dokážu tě nastavit.

Jak tedy postupovat?

Pokud si myslíš, že jsi připravena na návrat do původního nastavení duše, tak neváhej a objednej se ZDE. 🙂 Je to nejrychlejší možná volba.

Pokud si to ale radši chceš zkusit jinak, můžeš postupovat takto:

  • UZEMNĚNÍ – Když se uzemníš, budeš v souladu s hmotou. Protože vím, že ne každý je stavěný na to, že by nechal někoho konstruovat jeho nastavení duše, vytvořila jsem meditaci, kterou najdeš ZDE. V meditaci tě naučím, jak se uzemnit.  Jak to můžeš zkusit bez meditace nebo návratu do původního nastavení? Spojuj se s přírodou. Hrabej se v hlíně, vnímej vodu i vzduch. Oheň ve svém srdci. Spojuj se s elementy.

 

  • SJEDNOCENÍ DUŠE A TĚLA – Také jsem na toto téma vytvořila meditaci, kterou najdeš ZDE. Je to další krok, díky kterému svou duši budeš vnímat a budeš jasněji vědět, jakým směrem a kam společně jít. Jak to můžeš zkusit bez meditace nebo návratu do původního nastavení? Poslouchej svojí intuici, co ti říká? Na tuto praxi doporučuji být opravdu hodně pročištěná. Ne vždy je jednoduché rozpoznat intuici, strach, apod. Zkoušej ale vnímat sebe a své pocity a v praxi zkoušej metodou pokus omyl.

 

  • POKORA – Vše, co si budeš chtít zhmotňovat, musí vycházet z tvého srdce v zájmu sebe a všeho živého. Je to ta nejlepší možná varianta. Nepodceňuj to.

 

Chceš tohle všechno žít? Pokud tě vzal za srdce dnešní článek, jsi tu správně. POKRAČUJ ZDE.

S láskou,

Štěpánka

Štěpánka Vernerová
Pomohu ti najít a uchopit tvé talenty. Vytvoříš si business, který bude originální a žádaný. Naučím tě prodávat a efektivně pracovat s energiemi, magií i záměry. Nastavíme tvou mysl na úspěch a vytvoříš si ziskové, stabilní podnikání. Autorka unikátního programu Earth Builder Business.
Komentáře

Přidat komentář