Žít nebo přežívat? V rozhodnutí je síla!

Dívám se z okna fitcentra, kde mám zrovna další trénink. Jsem vděčná za své zdravé tělo, které funguje. Mohu být vděčná, že vůbec žiju. Vzpomínám, že to mohlo být úplně jinak a vracím se zpět v čase.

Koukám na svoji žílu, ze které můj kamarád právě vytahuje jehlu s pervitinem.

V celém těle se uvolňuje právě vpravená droga do krve. Opřu se o stěnu v obývacím pokoji a začínám se uvolňovat. Sedím půl hodiny, hodinu, dvě. Přemýšlím. Tohle je život?

,,Co kdybychom přestali brát drogy?“ s nadějí v očích se divám na přítele, že spolu bychom to mohli zvládnout. ,,Tak zrovna ty to určitě dokážeš.“ Začne se mi ironicky smát. Chce se mi plakat. To už jsem taková troska, že mi nikdo nevěří, že bych mohla začít žít jinak? Ohlédnu se okolo v čem to vlastně žiju. Do mého vědomí se prorývají první náznaky touhy po svobodě.

,,Dělej, zvedej se, jdeme ven!“ vlepí mi facku z ničeho nic. Co se děje, vždyť jsem nic neudělala! Proč mě zase bije? ,,Tak dělej, ty krávo!“ hází po mě věci a je jak splašený. Vůbec nechápu, co to do něj opět vjelo. Ohnu se pro batoh, zvednu se a vidím, jak letí pevná chlapská pěst přímo do mého obličeje.

Nic nevidím. Oči mi zaplavila krev. Upadám do bezvědomí.

,,Haló, slečno.“ Slyším příjemný ženský hlas a okamžitě poznávám nemocniční prostředí. ,,Museli jsme vám zašít čelo, máte tam čtyři stehy.“ Víc už nevnímám. Veškerá má pozornost se obrátila přímo do mého nitra, kde jsem začala rozmlouvat sama se sebou.

Tohle není život, po kterém jsem toužila. Jak se to vůbec stalo, kdy se to přihodilo? Kdo vlastně jsem?

Dlouho jsem přemýšlela o svém životě a hledala střípky své osobnosti, která byla rozervaná na kusy.

Zapadlo to.

Věřím, že dokážu všechno na světě! Věřím, že se dokážu dostat ze závislosti a že dokážu žít život svých snů. Je to jen na mě, jak se rozhodnu.

První krok k tomu se ze závislosti dostat bylo ROZHODNUTÍ. 

Rozhodnutím to vše začalo a teď tady stojím ve své plné síle a jsem odhodlaná předávat informace a vodítka na cestě ze závislostí. Ze závislostí na vztazích, cigaretách, jídle, nákupech, drogách. Zkrátka na všem, co nám překáží ve svobodném životě.

Pokud se zbavíme závislostí a začneme poznávat sami sebe, jsme na cestě k naplněnému spokojenému životu!

Já to dokázala, a co vy?

Rozhodnete se?

 

 

Štěpánka Vernerová
Pomohu ti najít a uchopit tvé talenty. Vytvoříš si business, který bude originální a žádaný. Naučím tě prodávat a efektivně pracovat s energiemi, magií i záměry. Nastavíme tvou mysl na úspěch a vytvoříš si ziskové, stabilní podnikání. Autorka unikátního programu Earth Builder Business.
Komentáře

Přidat komentář