Zpevni si osobní hranice a zvyš svou sebehodnotu


Týká se tě alespoň jeden z těchto bodů?

 • Máš pocit, že se musíš rozdat pro všechny okolo, ale na tebe nikdy nezbyde?
 • Máš problém jít do akce?
 • Nedokážeš se ocenit a vnímat svou sebehodnotu?
 • Nemáš čas a energii si plnit svoje sny a následovat svoje cíle? Pořád ti do toho něco vstupuje a "musíš" se soustředit na jiné věci.
 • Nedokážeš si najít nějaký střed a rovnováhu mezi péčí o děti, podnikáním a volným časem?

Na tuto problematiku mám perfektní nástroj. Tím nástrojem je energetické OPEČOVÁNÍ DUŠE se záměrem zpevnění osobních hranic a zvýšení sebehodnoty. Přirozeně, v lehkosti a velmi příjemně.

Budeš mít samu sebe na prvním místě, naplánuješ si třeba den pro sebe, kdy tě nikdo nebude rušit. Dokážeš se za sebe postavit a říct ne, když to cítíš. Sama sebe si budeš velmi vážit.

Co je součástí této služby?


 • Opečování duše
  Opečování duše je péče s energetickým záměrem zpevnění osobních hranic a zvýšení sebehodnoty. Mým hlavním darem je vkládání záměrů do energetického pole klientek a schopnost je ukotvit do fyzického těla a hmotné reality. Jak to dělám se dočteš níže pod těmito body.
 • Pracovní listy pro zpevnění osobních hranic a zvýšení sebehodnoty
  Protože energetickou část práce a ukotvení do těla zvládnu sama, je potřeba, abys také něco udělala a to: svou novou energii ukotvila ve svém životě, projevila ji tělem ve své realitě. Takto může být opečování duše maximálně efektivní. Vytvořila jsem pracovní listy s otázkami, které si zodpovíš a uděláš první kroky k životu v nové energii.
 • Světelná karta
  Intuitivně vyberu jeden balíček karet, z něj vytáhnu seberozvojovou kartu a vyfotím ti výklad karty. Výklad této karty je vzkazem pro tebe od tvé duše.

Ukázka pracovního sešitu

Co je opečování duše a jak probíhá?


Jedná se o unikátní energetickou očistu duše na dálku. Na základě této energetické práce se otevřeš, uvolníš a já budu schopná pro tebe udělat maximum. Celou dobu budu cílit na zpevňování tvých osobních hranic a zvyšování sebehodnoty. 

Pocity během opečování duše jsou u klientek velmi příjemné. Můžeš se cítit odpočatě, nasávat láskyplnou energii a dostávat se do harmonie. Při každém opečování také čistím auru, harmonizuji čakry a za pomoci elemetů zbavuji duši nánosů různých neblahodárných vlivů, které si nese.

K opečování mi zašleš fotografii, kde je ti vidět do očí, abych se mohla napojit na duši.

Během práce nebudeme spojení telefonem, ale bude potřeba, aby sis udělala v domluveném termínu minimálně na 30 minut čas o samotě a v klidu, nikým a ničím nerušena.

Před zahájením práce si připravuji svíčky a intuitivně vybírám krystaly, které můj záměr podpoří. 

Poté zahajuji čištění a péči za pomoci záměru, soustředěnosti, vizualizace a energetické práce s tvou duší. K péči si zvu i elementy, které mi pomáhají - zemi, vodu, vzduch a oheň. Otevírám, díky vizualizaci a svým schopnostem tvé srce a od něj dále pracuji po celém těle i duši.

Po hotové péči ještě vytáhnu světelnou kartu, která je vzkazem od tvé duše.


Kdo je Štěpánka?

Především praktik.

Veškeré své záměry zhmotňuji již několikátým rokem a mám neuvěřitelné výsledky. Díky péči o své tělo a duši, díky pročištění od nánosů blokujících energií, vzorců a traumat, jsem poznala sama sebe a své schopnosti. Postavila jsem samu sebe na první místo a dokážu s tím pomoct i tobě.

Mám za sebou již nespočet spokojených klientek a hlavním důkazem je můj spokojený život.

CENÍK


Cena 1 opečování je 3900,-

V ceně je opečování duše, pracovní listy a vzkaz od duše přes výkadovou světelnou kartu.

Je možné zakoupit i balíček, díky kterému bude tvůj posun v ještě větším rozsahu. Tvá sebehodnota a osobní hranice i sebeláska budou vzkvétat. Soustavná a delší spolupráce je vždy efektivnější i přesto, že po prvním opečování jsou cítit obrovské změny.

Cena balíčku 3 opečování je

9 800,-

1 sezení vychází na 3267,-. Ušetříš 1900,-

Cena balíčku 6 opečování je

16 400,-

1 sezení vychází na 2733,-. Ušetříš 7000,-

Mé služby nenahrazují psychologickou, psychiatrickou, ani jinou lékařskou péči. Mé služby nejsou vhodné pro labilní jedince, osoby užívající psychofarmaka nebo prášky na spaní.

CO O SPOLUPRÁCI SE MNOU ŘÍKAJÍ KLIENTKY?

Jsem nesmírně vděčná, že jsem si Vaše léčení dovolila, protože ty prožitky mi ohromně pomohly v tom, co mě teď provází v životě. Dostala jsem odpovědi na to čím se teď zabývám, ta má podnikatelská vize najednou začala být konkrétnější a mám mnohem více jasno co se týče mého poslání a mé tvorby. Najednou mi to začalo všechno do sebe zapadat, to co jsem cítila z mého tvoření, to jak mé šperky vnímají ženy, vše to začalo nabývat nových krásných rozměrů. Už dlouho jsem to cítila, ale nedokázala jsem to pojmenovat, teď už vím, jaká je SKUTEČNĚ MOJE CESTA. Cítím, že jsem mnohem více v souladu sama se sebou a taky mám víc energie, ale hlavně, a to je u mě naprosto zásadní posun, jsem více sebevědomá, dokážu lépe nastavovat hranice a přitom být i laskavou maminkou, to se mi do teď vůbec nedařilo. Byl to pro mě nesmírně hluboký zážitek.
Markéta Mitrováwww.marketamitrova.com
Jsem člověk, kterej je hodně náročnej na služby, který využívá, a na lidi, se kterejma spolupracuje. Mám hodně vysoký standardy na kvalitu. Ale jakmile tohle Štěpánka vykopla, cejtila jsem, že to potřebuju. Takže opečování proběhlo a je to absolutně nepopsatelnej zážitek. Je to naprosto stejný, jako byste byli celý den v lázních - masáž, sauna, vířivka. Její energie mi otevřela víc srdce, cítila jsem hodně první čakru a hoooodně mě to uzemnilo, což jsem potřebovala. Ta cena je absolutně nic oproti tomu, co vám to dá. Ze srdce doporučuju. Já jako transformátor jsem člověk, který strhne náplast, hodí granát do prostoru a nechá ho vybouchnout, aniž bych koukala doleva, doprava. Ale ta péče, ta láska, to pohlazení, je taky sakra potřeba.
Alessandra Lanzafamewww.alessandra.cz
Po absolvování celého balíčku jsem fyzicky cítila uzemnění, otevřela jsem a přijala svou temnotu, propojila duši s tělem a postavila se do své vlastní síly. Během toho 1,5 měsíce jsem ve svém rozvoji provedla obrovský skok a jsem přesvědčená, že největší díl na tom má spojení duše a těla, kdy jsem nechala svou duši, aby vyčistila traumata těla, aktualizovala schopnosti těla a to přijalo svou sílu. Největší přínos absolvovaného dlouhodobého opečovávání tak vidím v tom, že Štěpánka svou péčí umožnila mé duši a tělu se vzájemně propojit. Je potřeba říct, že od provedení jsem stabilně v lásce a události, které by mě ještě před měsícem srazily na kolena, přijímám s pokorou k učení vesmíru.
Michaela Nálevková
Cítím velký vděk za to, že děláš to, co děláš. Za ty 2 měsíce ve tvé péči jsem se posunula o hodně velký kus blíže sobě. Jsem šťastná, ze jsem si koupila rovnou celý balíček a týden po týdnu jsem pozorovala ty změny, které se najednou začaly dít. Jsem odvážnější, více si věřím, přijala jsem i svou temnotu a plně si začala uvědomovat svůj potenciál. Má duše jásá a já děkuji za tebe a za tvou lásku a úžasnou energii, kterou šíříš.
Veronika Wilková